HABERLER
Mega Çelik Konsept Projeler Dergisi Ocak Serisinde Yer Aldı

"Çelik, Türkiye'de gün geçtikçe daha fazla önem kazanıyor. Türkiye'nin bir deprem ülkesi olduğunu göz önünde bulundurarak; sağlam, hafif ve ekonomik olması gibi avantajlarıyla çelik yapıların Türkiye'de bilinir olmasını ve konut projelerinde daha fazla tercih edilmesini arzu ediyoruz."

Yapı güvenilirliği konusunda depremlerle beraber alınan üzücü dersler, inşaat sektörünü daha güvenilir çözümler üretmeye zorluyor. Çelik yapıların sağladığı ekonomik ve sağlam çözümler hakkında Mega Çelik Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Faruk Erdem'in görüşlerini sunuyoruz. 

Mega Çelik Yapı hakkında...

2005 yılında kurulan Mega Çelik Yapı, çelik yapılar sektöründe faaliyet göstermektedir. Kalite, hızlı ve güvenilir hizmet vermeyi prensip edinen firmamız; Çorlu'da 22.000 metrekare üzerine kurulu tesislerinde tamamı kendi personelinden oluşan kadrosuyla projeden imalata, imalattan montaja kadar müşteri memnuniyetini esas alarak üretimlerini gerçekleştirmektedir. Mega Çelik Yapı olarak endüstriyel ve çok katlı yapılar, enerji santraller, konut projeleri, alışveriş merkezleri, hayvancılık tesisleri, kuleler, köprüler, lojistik tesisler ve spor tesisleri gibi bir çok alanda faaliyet göstermekteyiz.

DİĞER HABERLER
REFERANSLAR
Tüm Referanslar