HABERLER
Mega Çelik Emirates Dergisinde Yer Aldı

Mega Çelik Yapı, çelik yapı sektöründe hizmet vermek amacıyla 2005 yılında kuruldu. Çorlu'da hizmet veren 22 bin metrekare üzerine kurulu fabrikasında projeden imalata, imalattan montaja kadar pekçok alanda eksiksiz hizmet veriyor. Endüstriyel ve çok katlı yapılar, fabriklar, enerji santrlalleri, konut projeleri, alışveriş merkezleri, hayvancılık tesisleri, lojistik tesisleri gibi birçok alanda faaliyet gösteriyoruz.

Firma olarak bugüne kadar dünyaca bilinen yabancı şirketlerle işbirliği içerisinde birçok büyük projede yer aldık. Etiyopya, Dubai, Abu Dabi, Yunanistan, Romanya Irak ve Kıbrıs çok sayıda ülkede şantiyelerimiz mevcut. Yurtdışında işçi kampları, konut projeleri, 5 yıldızlı oteller ve fabrikalar gibi büyük projelere imza atarak, dünya çapında isim yapmış markalarla birlikte çalışma fırsatı yakaladık. Bu kapsamda yurt içi ve yurt dışında bugüne kadar farklı lokasyonlarda 120 büyük tesisin yapımı gerçekleştirildi.

2011 yılında başlayan ve halen devam eden enerji santrali, tekstil, ayakkabı ve kağıt fabrikaları, havaalanı projesi ve üç farklı hayvancılık tesisi projemiz mevcut. Bunların yanı sıra firmamızda aylık ihracata yönelik üretim kapasitesi 600 ton civarında bulunuyor.

Haberin devamını görmek için PDF doyasına tıklayınız.

DİĞER HABERLER
REFERANSLAR
Tüm Referanslar